Oferta Oferta Opinie Opinie

Oceny:
ico Położenie 3.5
ico Pokoje 3.5
ico Wyżywienie 3.5
ico Hotel 4.2
ico Jakość / cena 3

Opis hotelu:

Lokalizacja:

Obiekt położony 800 m od plaży, ok. 1.5 km od centrum Marmaris. W pobliżu hotelu bary, sklepy, restauracje.

Do dyspozycji gości:

Obiekt spełniający wg Organizatora standard hotelu*** niesklasyfikowany wg kategorii lokalnej. Hotel składa się z 2 trzypiętrowych budynków, zakwaterowanie odbywa się w zależności od liczby gości. Posiada 112 pokoi, 2 restauracje, bar przy basenie, basen o gł. 1.40.-1.80 m, brodzik o gł. 0.35 m (leżaki i parasole przy basenie bezpłatnie). Na terenie hotelu znajduje się sala TV, możliwość skorzystania z sejfu oraz internetu za dodatkową opłatą.

Pokoje:

2-osobowe, łazienka, TV, telefon,suszarka, klimatyzacja indywidualna, lodówka, czajnik, balkon. Wykwaterowanie: Doba hotelowa kończy się o godz. 10.

Wyżywienie:

Śniadania (kawa, herbata, soki z dystrybutorów bezpłatnie, świeże soki ok 2 EURO) i obiadokolacje w formie bufetu. Podczas obiadokolacji napoje dodatkowo płatne.

Plaża:

Piaszczysta, wąska, publiczna, leżaki i parasole dodatkowo płatne. Na plaży w wyznaczonych miejsca znajdują się wypożyczalnie sprzętu sportowego.

Udogodnienia dla dzieci:

Na naszych najmłodszych uczestników czekają w hotelu: plac zabaw, brodzik o gł 0.40 m, zjeżdżalnia - czynna w określonych godzinach ustalonych przez hotel.

Oferta Oferta Opinie Opinie