Acacia

100% osób poleca
Średnia ocena: 4.9
Oferta Oferta Opinie Opinie
Przeznaczenie hotelu:
ico rodziny z dziećmi
100%
ico miejsce wypoczynku
100%
ico mniej wymagających klientów
100%

Oceny:
ico Położenie 5.1
ico Pokoje 5.8
ico Wyżywienie 4.5
ico Hotel 5.2
ico Jakość / cena 4

Opis hotelu:

Położenie/Plaża:

Akyarlar, ok. 24 km od Bodrum, ok. 54 km od lotniska w Bodrum, bezpośrednio przy piaszczystej plaży z platformą umożliwiającą kąpiele w morzu. Leżaki, materace, parasole bezpłatne. Z zatoki, przy której położony jest hotel rozciąga się piękny widok na wyspę Kos.

Wyposażenie:

Hotel składa się z budynku głównego i budynku Anexu (położonego 200 m dalej), posiadających łącznie 161 pokoi, lobby z recepcją i płatnym sejfem, kącik TV, restaurację, bar przy basenie, bar na plaży, bar w Anexie, ogród, basen, brodzik dla dzieci. Leżaki, materace, parasole bezpłatne.

Pokoje:

Hotelowe wyłożone terakotą, indywidualnie sterowana klimatyzacja, TV/SAT, telefon, mini bar, łazienka z prysznicem, suszarka do włosów, WC. Część pokoi z balkonem lub tarasem. Pokoje w budynku Anexu są wyposażone nieco skromniej z indywidualnie sterowaną klimatyzacją.

Wyżywienie:

All Inclusive - śniadania, obiady, kolacje, w międzyczasie przekąski, kawa, herbata, ciasteczka. Napoje bezalkoholowe i alkoholowe lokalne z wyjątkiem napojów importowanych, napojów w butelkach, soków ze świeżych owoców, kawy po turecku i espresso dostępne są bezpłatnie w godz. 10:00-24:00, w barze na plaży do godz. 18:00.

Sport/Rozrywka:

Bezpłatne: tenis stołowy, koszykówka, darts, aerobik, mini club dla dzieci (w wieku od 4 do 12 lat) czynny w lipcu i sierpniu w godzinach wyznaczonych przez hotel, programy animacyjne. Płatne: internet, sporty wodne na plaży (oferowane przez prywatnych przedsiębiorców).

Hotel akceptuje karty:

Visa, Master, Euro.

Oferta Oferta Opinie Opinie